Okrem slovenského daňového poradenstva sa zameriavame aj na medzinárodnú daňovú problematiku

 V dnešnom turbulentnom prostredí plnom zmien hlavne v daňovej oblasti je nevyhnutné mať silného partnera, ktorý dokáže nájsť čo najoptimálnejšie riešenie zdaňovania nielen jednej spoločnosti, ale aj vzájomne prepojených medzinárodných zoskupení.

Poradíme vám pri zvolení si takého modelu podnikania, ktorý bude pre vás čo najoptimálnejší z hľadiska zdanenia a súvisiacej administratívnej záťaže.

U nás nájdete daňových poradcov s viac ako desaťročnými skúsenosťami. Zložitú medzinárodnú problematiku riešime v spolupráci so zahraničnými daňovými odborníkmi.

Súvisiace služby

  • Registrácie pre DPH v tuzemsku i v zahraničí
  • Daňová optimalizácia
  • Due dilligence
  • Transferová dokumentácia
  • Podnikové kombinácie

Prečo vybrať nás

Proaktívny prístup

Promptne odpovedáme na vaše daňové otázky a navyše sami proaktívne identifikujeme rôzne daňové riziká pri vašom podnikaní a zároveň navrhujeme riešenia.

Spolupráca so zahraničnými partnermi

Pre vyriešenie vašich medzinárodných otázok nemusíte sami vyhľadávať lokálnych daňových poradcov. Stačí, ak oslovíte nás.

Daňové plánovanie

Pomôžeme vám s presunutím vašej daňovej rezidencie alebo časti vášho podnikania do iného štátu za účelom daňovej optimalizácie.

Ak sa nájdete v tomto popise, potom sme tu aj pre vás.

Podnikáte nielen na Slovensku, vaše podnikateľské aktivity rozvíjate významne aj za hranicami a neviete, akým daňovým rizikám čelíte a aké registračné a ďalšie daňové povinnosti vám vznikli doma i v zahraničí.

Na dennodennej báze sa stretávate s rôznymi otázkami hlavne v oblasti dane z príjmov a DPH. Uskutočňujete cezhraničné transakcie a myslíte si, že žiadna DPH medzi podnikateľmi v rámci Európskej únie neexistuje.

Chcete využiť s Rakúskom výhodný model zdaňovania k.s. a s.r.o. alebo zvažujete presun vašej podnikateľskej činnosti do inej krajiny a potrebujete posúdiť špecifiká zdaňovania v danej krajine. Prípadne potrebujete vykonať daňovú previerku v spoločnosti, ktorú zamýšľate kúpiť. A navyše chcete byť neustále informovaní o novinkách z daňovej legislatívy.